Naše společnost působí na českém trhu od roku 2015, což pro vás pravděpodobně není klíčová informace. Mnohem zajímavější a důležitější je fakt, že nabízíme systém inteligentní domácnosti, který dokáže pozvednout jakoukoliv domácnost na zcela jinou úroveň. Umíme udělat z naprosto „obyčejné“ domácnosti něco, co nemá v České republice obdoby. Nabízíme systém, díky kterému se sníží množství práce ve vaší domácnosti, získáte mnohem větší komfort, bezpečí a ušetříte. Instalace systému vás přitom nebude stát všechny vaše úspory, ani se nebudete muset na měsíc vystěhovat, abychom provedli instalaci sítě. Naše řešení je jednoduché a cenově dostupné.

Bezdrátové, stylové a dostupné řešení

Specializujeme se na evropský systém inteligentního bydlení FIBARO, který je zcela bezdrátový, což v praxi znamená, že můžete svůj dům proměnit v chytrou domácnost bez nutnosti komplikovaných zásahů do stávájící elektroinstalace. Systém FIBARO změní potenciál vašeho domova. Pomocí jedné centrální jednotky jsme schopni propojit všechny vaše stávající spotřebiče, jako topení, ventilace, ovládání žaluzií, světla, interkom, zabezpečovací systém a další.

Instalací systému naše spolupráce nekončí

Chceme, aby byl každý náš zákazník maximálně spokojený, a proto jsou součástí funkčního systému inteligentní domácnosti i další služby. V první řadě vždy zjišťujeme formou bezplatných konzultací, jaké jsou konkrétní představy zákazníka. Na základě zjištěných informací navrhneme celou síť a provedeme její správnou konfiguraci. Samozřejmostí je bezplatné zaškolení. Součástí „balíčku služeb“ je rovněž poinstalační podpora a servis.

Rychlý přehled našich služeb:

  • zjištění představ zákazníka formou jedné nebo více konzultací
  • nastavení správných očekávání
  • kvalitní návrh celé sítě
  • správně provedená konfigurace
  • zaškolení
  • poinstalační podpora a servis